Історія фотопроєкту
ETHNO FASHION
ETHNO FASHION by Potlova - це унікальний всеукраїнський фотопроєкт в сучасному українському етностилі, автором якого є дизайнерка, стилістка та продюсерка Катерина Потлова.
Основна мета проєкту – возвеличення сучасної української жінки, яка несе в собі пам'ять та мудрість поколінь, випромінює щирість, жіночність, ніжність та водночас невловиму силу духу й внутрішню свободу.

Проєкт ETHNO FASHION by POTLOVA стартував у березні 2015 року. За цей час команда Катерини Потлової створила понад 600 унікальних українських образів та більше 7000 фото.

В основі проєкту – поєднання сучасності й традицій, фольклорних мотивів та аксесуарів в національному стилі з врахуванням останніх світових трендів, що дозволило підкреслити індивідуальність, самобутність та етнічну приналежність сучасної української жінки.

У фотопроєкті взяли участь зірки українського шоу-бізнесу, культури і мистецтва, полiтики, спортсменки та просто унікальні Жінки разом з дітьми та сім'ями. Ці проникливі образи підкреслили самобутність, внутрішню силу і безмежну красу кожної учасниці.

Географія учасниць проєкту уже охопила 7 країн, окрім України.

Щорічно найкращі світлини проєкту входять до календарів української краси ETHNO FASHION.

Подивіться фото учасниць та дізнайтеся про умови участі у фотопроєкті ETHNO FASHION by Potlova.
З приводу співпраці – організації фотовиставок в Україні та закордоном, створення корпоративних календарів, встановлення фотозон – звертайтеся у приват до авторки проєкту Катерини Потлової.
Facebook | Instagram