Фотовиставка
«Славетні Жінки Княжої Доби»
15 жовтня 2019 р.
Вишгород, Україна
Вишгородський історико-культурний заповідник
15 жовтня 2019 року у Вишгородському історико-культурному заповіднику відбулася презентація виставки «Славетні жінки княжої доби» від фотопроєкту «Київська Русь». Виставку презентували в межах науково-практичної конференції «Історико-культурна спадщина Вишгородщини: QR-кодування, моніторинг, апробація та популяризація».

На виставці були представлені фотороботи із зображеннями жінок, що відтворювали образи найвидатніших представниць княжої епохи – княгині Ольги, королев Анни Ярославни, Анастасії Ярославни, Єлизавети Ярославни, Янки Всеволодівни, Предслави Володимирівни, Євпраксії Всеволодівни, Марії та Феодулії Чернігівських та інших представниць княжого роду.

Також поруч із світлинами були експоновані реконструйовані князівські строї. Ці унікальні княжі костюми та прикраси − це творче бачення авторки фотопроєкту, дизайнерки та стилістки Катерини Потлової, як могли виглядати українські жінки сотні й навіть тисячу років тому, та результат клопіткої трирічної праці мисткині.

Фотопроєкт «Київська Русь» – це культурно-освітній проєкт, який нагадує про українську духовну та культурну спадщину. Він занурює в історію, підкреслює глибину й силу духу жінок тієї доби.

Мета фотопроєкту − нагадати суспільству, що духовна краса є найбільшим скарбом. Керуючись високими ідеалами, ми зможемо по-справжньому любити свою землю і служити їй.
З приводу організації виставок та співпраці зв'яжіться, будь ласка,
із авторкою проєкту Катериною Потловою

Facebook | Instagram