ВИСТАВКИ ФОТОПРОЄКТУ
ETHNO FASHION by POTLOVA
22 січня 2020

м.Брест, Білорусь
Фотовиставка «Миру тобі, Україно»
22 січня 2020 року в Брестському «Музеї врятованих художніх цінностей» відкрили виставку «Миру тобі, Україно!», яка є частиною масштабного фотопроєкту ETHNO FASHION by POTLOVA. Автором проєкту є українка Катерина Потлова – дизайнер, декоратор, стиліст, модель.

Основна мета проекту – оспівування сучасної самобутньої української жінки, популяризація етно-костюму, як вияву патріотизму, відображення традицій різних народностей, які населяють Україну.

Відкриваючи виставку, консул України в Бресті Анатолій Діденко, зокрема, привернув увагу гостей, що 22 січня Україна відзначила День Соборності, і символічно, що тут представлені жінки з різних куточків України. Усі вони, як і кожний з нас, бажають для України миру.


14 жовтня 2019

Київ, Україна

Головний військовий клінічний госпіталь Києва

Благодійний дарунок - постійно діюча фотовиставка «Миру тобі, Україно»
14 жовтня 2019 року в Головному військовому клінічному госпіталі Києва відбувся урочистий захід до Дня Захисника України.

Авторка фотопроєкту ETHNO FASHION by POTLOVA Катерина Потлова від імені усієї команди проєкту та його учасниць привітала воїнів та військових лікарів із Днем Захисника України, а також з 264-ю річницею заснування медичного закладу та святом Св. Покрови.

Катерина Потлова офіційнo передала частину світлин проєкту, як благодійний дарунок нашим воїнам та всім тим, хто рятує життя наших захисників!

Ця експозиція залишилася в госпіталі на постійній основі.

20 вересня 2019

Стамбул, Туреччина

Генеральне консульство України у Стамбулі

Фотовиставка «Миру тобі, Україно» з нагоди 28-ї річниці Незалежності України
20 вересня 2019 року Генеральне консульство України у Стамбулі організувало урочистий дипломатичний прийом з нагоди 28-ої річниці Незалежності України.

На святі були присутні Генконсул України в Стамбулі Олександр Гаман та Посол України в Туреччині Андрій Сибіга, дипломати, представники влади та районів Стамбула, представники Вселенського Патріархату, ділових та бізнесових кіл Туреччини, кримськотатарської та української громад, мас-медіа, науковці та музиканти.

Окрасою прийому стала фотовиставка «Миру тобі, Україно» від фотопроєкту ETHNO FASHION by POTLOVA.

Дивіться ВІДЕО з виставки

Серпень 2019

Київ, Україна

Київська міська державна адміністрація

Подвійна фотовиставка «Миру тобі, Україно» та «Діти – наші квіти»
Талановита команда дизайнера, стиліста та іміджмейкера Катерини Потлової презентувала дивовижну виставку в Київській міській державній адміністрації від фотопроєкту ETHNO FASHION by POTLOVA

Експозиція поєднала одразу дві фотовиставки – "Миру тобі, Україно" та "Діти – наші квіти". Експоновано близько 70 робіт.

На світлинах – жінки у сучасному українському вбранні. Тут і відомі українки – актриси, політики, громадські діячки, телеведучі, та жінки з цілої України, які уособлюють красу, спокій, мир і тепло.

Також на фото зображені діти і їхні мами. Тут є зворушливі фото зовсім маленьких героїв проекту та дівчаток-підлітків, які вже майже такі ж красуні, як і їхні матусі.

Дивіться ВІДЕО з виставки

1 червня 2019

с.Шпитьки, Київська область, Україна

Шпитьківська дитяча школа мистецтв


Фотовиставка «Діти – наші квіти»
1 червня 2019 року до Дня захисту дітей всеукраїнський проект ETHNO FASHION by POTLOVA презентував понад 50 фоторобіт із зображеннями дітей та мам в етнічних сучасних образах у Шпитьківській дитячій школі мистецтв Київської області.

Назва фотоекспозиції «Діти – наші квіти». Кожна світлина цього фотопроєкту свідчить, що діти − це квіти життя, наше багатство і гордість!
Діти є символом нашого теперішнього і майбутнього вільної та сильної України! Ми віримо в наших дітей, а отже віримо в світле майбутнє нашої країни!

Авторка проєкту, який підкорив серця сотень тисяч людей не лише в Україні, а й по всьому світі – стилістка та дизайнерка Катерина Потлова

Презентація виставки відбулася в межах благодійного заходу «Твори добро», присвяченого Дню захисту дітей.

Дивіться ВІДЕО з виставки


19 травня 2019

м.Львів, Україна

Площа Ринок

Фотовиставка «Успішна українська мама»
19 травня 2019 року на площі Ринок у Львові просто неба розмістили фотоекспозицію учасниць ГО «Ділові Українські Жінки». У центрі виставки, що входить до багатопланового проекту «Багатодітне материнство – джерело краси, енергії, любові» – особистість жінки та її етнокраса.

«Менталітет суспільства не сприяє багатодітному материнству, і це стосується не лише матеріальної складової. Тому цією виставкою ми хотіли привернути увагу до материнства і популяризувати відповідальне планування сім'ї із правильним фундаментом. Цей проект має на меті мотивувати жінок на народження дітей. У планах зробити проект всеукраїнським», – зазначила керівник ГО «Ділові Українські Жінки» Галина Давидюк. Львів'янка Галина Давидюк – багатодітна мама, переможниця «Місіс Україна-Всесвіт».

Авторкою образів для учасниць фотоекспозиції стала стиліст та дизайнер Катерина Потлова, фотографом – Марина Коваленко.

18 травня 2019

м.Київ, Україна

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Фотовиставка «Миру тобі, Україно» до Дня Вишиванки
18 травня 2019 року в Арт-галереї Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого відбулася презентація фотовиставки «Миру тобі, Україно!» від всеукраїнського масштабного проекту ETHNO FASHION by POTLOVА.

Автор і керівник проекту – дизайнерка прикрас та аксесуарів, декоратор, стиліст й іміджмейкер Катерина Потлова разом зі своєю командою POTLOVA C&D GROUP ознайомили глядачів з результатом трирічної копіткої творчої роботи. За цей час було створено близько 250 унікальних, неповторних образів та відзнято майже 2000 ексклюзивних надихаючих фотографій.

Нинішня експозиція містить лише невелику частину робіт – 50 унікальних світлин жінок у сучасному українському вбранні від дизайнера Катерини Потлової. Це видатні українки, спортсменки, громадські діячки, представниці шоу-бізнесу, телебачення, мистецтва, а також жінки, які є уособленням матері, дружини, самобутньої національної краси.

Презентація розпочалася виступом сучасного українського музичного колективу бандуристів «Нова капела», художній керівник та засновниця Ірина Родіонова.

Учасників відкриття виставки привітала заступниця генерального директора НБУ імені Ярослава Мудрого, Заслужений працівник культури України Галина Кириченко.

Серед гостей були: Народна артистка України Наталія Сумська; телеексперт, головний редактор FB-порталу про Україну та українців O'Ukraine Анастасія Зубрицька (Смєхова); українська співачка, авторка пісень, учасниця проєкту «Голос країни», солістка Ансамблю Збройних Сил України та оркестру Lords of the Sound Аліна Башкіна; юна співачка Міра Арто.

Модератором заходу стала Заслужена артистка України, телеведуча, журналістка, сценаристка, співачка та композитор Тіана Роз.

Дивіться ВІДЕО з виставки

16 травня 2019

м.Київ, Україна

Київська обласна державна адміністрація

Фотовиставка «Миру тобі, Україно» до Дня Вишиванки
16 травня 2019 року у День вишиванки в Київській обласній державній адміністрації презентували мінівиставку "Миру тобі, Україно". В експозиції були представлені 10 фоторобіт із зображеннями жінок у сучасних українських образах від стилістки та дизайнерки Катерини Потлової.

Дивіться ВІДЕО з виставки

15 лютого 2019

м.Київ, Україна

Національний палац мистецтв "Україна"

Перша фотовиставка «Миру тобі, Україно»
15 лютого 2019 року у столичному Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася виставка фоторобіт «Миру тобі, Україно" до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

В експозиції представлені світлини жінок в сучасному українському вбранні. Тут успішні українки, спортсменки, представниці культури та мистецтв, громадські діячки та благодійниці. Це жінки-берегині, що стоять на варті добра та світла. Учасниці відзначають важливість цього проекту, що формує імідж України й популяризує її як всередині країни, так і за її межами.

Авторка проєкту ETHNO FASHION by POTLOVA – українська іміджмейкерка, стилістка та дизайнерка Катерина Потлова. Фотографії, представлені на виставці – це плід трирічної роботи команди Катерини. За цей час створено понад 250 образів та відзнято майже 1600 натхненних знімків. Катерина каже, що на цьому зупинятися не збирається і готується до четвертого сезону зйомок.

Фотограф проєкту Марина Коваленко відзначає: "Надзвичайно приємно спостерігати за перевтіленням жінок. Коли вони приходять без макіяжу, без зачісок, у звичайному повсякденному вбранні. І буквально за годину відбувається справжня магія. В деяких від цього перетворення на українських берегинь, навіть, накочувалися сльози".

Візажистка проєкту Оля Кондратюк ділиться, що для неї ці зйомки стали особливими. Кожна жінка, яка взяла участь у проекті, унікальна. Саме лише спілкування з ними було неймовірним. Ольга пишається спільною роботою в команді ETHNO FASHION BY POTLOVA.

Виставка спричинила неабиякий ажіотаж серед відвідувачів свята. Воїни-афганці, бійці АТО та учасники бойових дій в інших країнах не проходили повз. Кожен захоплено оглядав світлини й відзначав: "Це те, заради чого ми виборюємо мир!"

Дивіться ВІДЕО з виставки

Contact us with any convenient way:

E-mail: hello@company.com
Phone: +123 466 567 78
Social networks: Facebook | Instagram | Youtube