Фотовиставка
«Щедра Україна»
20-21 серпня 2022 р.
Київ, Пирогів, Україна
Національний музей народної архітектури та побуту України
20-21 серпня 2022 року в київському Національному музеї народної архітектури та побуту України відбулася фотовиставка "Щедра Україна" від фотопроєкту ETHNO FASHION by POTLOVA.

Тематика фотовиставки "Щедра Україна" була приурочена до трьох серпневих свят, які в народі називають Маковієм, Яблучним та Горіховим Спасом. Традиційно до цих свят створювали оберегові букети з польових квітів та маку, кошики зі щедрими дарами природи – яблуками, грушами, ягодами та освячували їх у церкві.

Саме ці українські традиції відобразилися на яскравих світлинах фотовиставки, які через портрети українок розкривають унікальність та ідентичність України – культуру і традицію, спадщину, духовну силу, самобутність та неповторність українців.

Також у ці святкові дні для відвідувачів Музею просто неба в Пирогові відбулися цікаві заходи: медовий ярмарок; екскурсія "Давніми стежками бортництва"; фотопроєкт Влади Литовченко «Борть. Життя. Полісся», що зібрав фото та документи з низки українських архівів та знімки, зроблені під час науково-дослідницьких експедицій до Київської, Рівненської та Житомирської областей; виступи народних колективів та традиційні дитячі забави.
З приводу організації виставок та співпраці зв'яжіться, будь ласка,
із авторкою проєкту Катериною Потловою

Facebook | Instagram