Перша фотовиставка
«Миру тобі, Україно»
15 лютого 2019 р.
м. Київ, Україна
Національний палац мистецтв "Україна"
15 лютого 2019 року у столичному Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася виставка фоторобіт «Миру тобі, Україно" до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

В експозиції представлені світлини жінок в сучасному українському вбранні. Тут успішні українки, спортсменки, представниці культури та мистецтв, громадські діячки та благодійниці. Це жінки-берегині, що стоять на варті добра та світла. Учасниці відзначають важливість цього проекту, що формує імідж України й популяризує її як всередині країни, так і за її межами.

Авторка проєкту ETHNO FASHION by POTLOVA – українська іміджмейкерка, стилістка та дизайнерка Катерина Потлова. Фотографії, представлені на виставці – це плід трирічної роботи команди Катерини. За цей час створено понад 250 образів та відзнято майже 1600 натхненних знімків. Катерина каже, що на цьому зупинятися не збирається і готується до четвертого сезону зйомок.

Фотограф проєкту Марина Коваленко відзначає: "Надзвичайно приємно спостерігати за перевтіленням жінок. Коли вони приходять без макіяжу, без зачісок, у звичайному повсякденному вбранні. І буквально за годину відбувається справжня магія. В деяких від цього перетворення на українських берегинь, навіть, накочувалися сльози".

Візажистка проєкту Оля Кондратюк ділиться, що для неї ці зйомки стали особливими. Кожна жінка, яка взяла участь у проекті, унікальна. Саме лише спілкування з ними було неймовірним. Ольга пишається спільною роботою в команді ETHNO FASHION BY POTLOVA.

Виставка спричинила неабиякий ажіотаж серед відвідувачів свята. Воїни-афганці, бійці АТО та учасники бойових дій в інших країнах не проходили повз. Кожен захоплено оглядав світлини й відзначав: "Це те, заради чого ми виборюємо мир!"
З приводу організації виставок та співпраці зв'яжіться, будь ласка,
із авторкою проєкту Катериною Потловою

Facebook | Instagram