Фотовиставка
«Миру тобі, Україно»
11 березня 2023 р.
м. Спліт, Хорватія
Готель Radisson Blu Resort
11 березня 2023 року в місті Спліт у Хорватії відбувся благодійний захід «Сила Краси», який мав на меті зібрати допомогу для вдів українських захисників. Організувало захід Товариство української культури у Хорватії «CVIT» за підтримки Посольства України у Хорватії.

В межах цього заходу відбулася експозиція фотовиставки «Миру тобі, Україно» від фотопроєкту ETHNO FASHION by POTLOVA.
Виставка була експонована упродовж тижня до дати проведення благодійного заходу в холі готелю Radisson Blu Resort, де її змогли оглянути численні гості готелю та мешканці Спліта.

Гості та учасники заходу – представники Посольства України, міської адміністрації Спліта, творчої та мистецької еліти, української діаспори в Хорватії – мали нагоду ближче познайомитися з українською культурою та відкрити для себе її красу.

У програмі заходу відбулися модні покази українських дизайнерів, які представили одяг в етностилі – Оксани Полонець, Chernikova, Chepak, Twins studio та Soloway; виставки картин художниць Ани Марії Боттері та Оксани Гегедиш; концерт хорватської співачки Анни Опачак та української співачки Каті Бобової; благодійний аукціон та лотерея.

За словами голови Товариства української культури Тетяни Павлюк, такі заходи в Європі є дуже важливими для України. Й подібна ініціатива повинна поширюватись світом.
З приводу організації виставок та співпраці зв'яжіться, будь ласка,
із авторкою проєкту Катериною Потловою

Facebook | Instagram